Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Poniżej odpowiadamy na pytania, które najczęściej padają w mailach i telefonach.

1. Co oferuje nasza firma?

Oferujemy tworzenie nowoczesnych i responsywnych stron internetowych, dostosowanych do wymagań i potrzeb naszych klientów. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania graficznego, pozycjonowania i opieką wordpress.

2. Czy jesteście w stanie dostosować projekt do moich wymagań?

Tak, służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie tworzenia strony internetowej. Dostosowujemy projekt do indywidualnych wymagań i preferencji naszych klientów.

3. Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Cena za stworzenie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i skomplikowanie projektu, liczba funkcjonalności i dodatków. Ostateczna cena zostanie ustalona po wstępnej wycenie i uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

4. Ile czasu trwa stworzenie strony internetowej?

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej zależy od wielu czynników, przede wszystkim od skomplikowania projektu i funkcjonalności strony. Średnio jest to od 2 do 3 tygodni.

5. Czy oferujecie wsparcie po zakończeniu tworzenia strony?

Tak, nasza firma oferuje szerokie wsparcie po zakończeniu realizacji, w tym usługi opieki i aktualizacji strony, a także pomoc w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.

6. Czy współpracujecie z klientami z różnych krajów?

Tak, nie ogranicza nas lokalizacja współpracujemy mamy w portfolio firmy z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Litwy, Australii.

Art Sense

Cześć! Jesteśmy Art Sense tworzymy i opiekujemy się stronami w WordPress.
Możesz spokojnie oddać swoją stronę internetową w nasze ręce, obiecujemy o nią dbać  z całych sił!

Kontakt

+48 660 524 344

biuro@artsense.pl