Czym jest WordPress?

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. Jest to platforma, która umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. WordPress jest łatwy w użyciu i oferuje wiele funkcji, które ułatwiają tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Jednak aby w pełni wykorzystać możliwości WordPressa, potrzebna jest odpowiednia opieka.
Poznaj pakiety Opieki

Czym jest opieka WordPress?

Opieka WordPress to usługa, która zapewnia profesjonalną obsługę i wsparcie dla stron internetowych opartych na WordPressie. Usługa ta obejmuje zarządzanie aktualizacjami, zabezpieczeniami, wtyczkami i szablonami, a także monitorowanie wydajności i dostępności strony. Opieka WordPress zapewnia również wsparcie techniczne, dzięki czemu można szybko rozwiązywać problemy związane z witryną.
Poznaj pakiety Opieki

Zleć to na zewnątrz!

Opieka WordPress jest szczególnie przydatna dla firm, które nie mają wystarczających zasobów lub wiedzy, aby samodzielnie zarządzać swoją witryną. Usługa ta zapewnia profesjonalne wsparcie, dzięki czemu można zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo witryny. Ponadto opieka WordPress może pomóc w optymalizacji witryny, aby zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarkach.
Poznaj pakiety Opieki

Jakie usługi zawierają pakiety
obsługi WordPress

Aktualizacje wtyczek
i wordress

Regularne aktualizacje systemu WordPress oraz wtyczek to podstawy poprawnego funkcjonowania strony oraz jej bezpieczeństwa. W zależności od wybranego pakietu aktualizacje wykonywane są 1,2 lub 4 razy w miesiącu.

Prace
rozwojowe

W ramach naszych pakietów opieki WordPress oferujemy prace rozwojowe na Twojej stronie, w skład których wchodzi dodawanie nowych treści, aktualizacja i rozwój bieżących podstron jak również dodawanie nowych funkcjonalności.

Kopie
zapasowe

Dzięki tworzeniu regularnych kopii zapasowych gwarantujemy poprawne funkcjonowanie Twojej witryny. Nawet w przypadku nagłych awarii, ataków złośliwego oprogramowania jesteśmy ją wstanie bardzo szybko przywrócić ją do działania.

Monitorowanie
strony

Opieka wordpress to także nieustanne monitorowanie strony pod kątem poprawnego jej funkcjonowania, dzięki tej usłudze nie musisz martwić się, że Twoja strona może nagle przestać działać. Każda oznaka awarii będzie przez nas wychwycona i naprawiona.

Doradztwo
techniczne

Gwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie rozwoju Twojej strony. Jeżeli chcesz rozbudować swoją witrynę zapytaj administratora wordpress, a on zaproponuje
Ci najlepsze rozwiązania techniczne zgodne z Twoją aktualną stroną.

SEO
Monitoring

Zależy Ci na pozyskaniu większej liczby klientów? Otrzymasz od nas informacje o tym jak trafiają do Ciebie klienci, jakie słowa kluczowe wpisują oraz które frazy mogą generować Ci jeszcze większy ruch na Twojej stronie.

Comiesięczne raporty z informacjami
na temat Twojej strony.

Jak to działa?

Co musisz zrobić aby uruchomić opiekę WordPress
 • 1
  Wybierz pakiet

  Wystarczy że klikniesz wybieram pod odpowiednim pakietem i wypełnisz formularz.

 • 2
  Czekaj na kontakt

  Otrzymasz od nas maila z warunkami umowy (umowa na 12 miesięcy przy rozliczeniach miesięcznych)

 • 3
  Opłać fakturę

  Otrzymasz od nas maila z fakturą za wybrany okres rozliczenia.

 • 4
  Opieka WordPress

  Witamy na pokładzie. Od teraz Twoja strona jest objęta naszą opieką.

Opieka WordPress

Wybierz swój pakiet
Abonament Mies. Abonament Roczny

Art Sense

Cześć! Jesteśmy Art Sense tworzymy i opiekujemy się stronami w WordPress.
Możesz spokojnie oddać swoją stronę internetową w nasze ręce, obiecujemy o nią dbać  z całych sił!

Kontakt

+48 660 524 344
biuro@artsense.pl