Identyfikacja wizualna

Wyróżnij swoją firmę dzięki spójnej i efektywnej identyfikacji wizualnej.

Identyfikacja wizualna dla firm

Identyfikacja wizualna to podstawa każdej marki. Dzięki ustalonej kolorystyce, logo, czcionkom i grafikom możesz się wyróżnić spośród tysięcy innych firm, zarówno w internecie jak i poza nim. Co powoduje, że logo takich marek jak Coca Cola czy Nike zapada w pamięć i staje się niemal ikoną naszych czasów?
Co powoduje, że logo takich marek jak Coca Cola czy Nike zapada w pamięć i staje się niemal ikoną naszych czasów?

Dobre Logo czyli jakie?

Kluczem do tego jest prostota, im logo jest prostsze, im nazwa firmy krótsza i dźwięcznie brzmiąca tym łatwiej ją zapamiętujemy, a dzięki temu dla klientów staje się ono bardziej rozpoznawalne i zapadające w pamięć.
Ważne aby już na wstępie dobrać właściwą dla naszej działalności, tak aby przywoływała bezpośrednie skojarzenie z tym co sprzedajemy lub czym się zajmujemy.

Co oferujemy?

Tworzymy Branding od podstaw zaczynając od projektowania Logo po stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej.
Dzięki kompleksowemu podejściu otrzymasz od nas nie tylko Logo ale również pełny pakiet podstawowych materiałów graficznych takich jak, wizytówki, ulotki, teczki, papier czy koperty firmowe.

Logo

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalny znak graficzny łatwo zapamiętywalny, zwięzły i kojarzony z Twoją branżą. Wspólnie opracujemy logo, które wpłynie na Twoja rozpoznawalność i umocnienie wizerunku.

Księga znaku

Księga znaku to dokument opisujący zasady i wytyczne dotyczące korzystania z logo. Zawiera informacje takie jak kolory, czcionki, proporcje i inne szczegóły dotyczące jego wykorzystania.

Brand Book

Zbiór reguł identyfikacji wizualnej którymi posługuje się dana marka. Obejmuje wszelkie materiały graficzne marki i określa sposób wykorzystania konkretnych elementów graficznych brandu.

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą identyfikacji wizualnej?

Kliknij przycisk poniżej i napisz do nas, odezwiemy się na pewno.

Art Sense

Cześć! Jesteśmy Art Sense tworzymy i opiekujemy się stronami w WordPress.
Możesz spokojnie oddać swoją stronę internetową w nasze ręce, obiecujemy o nią dbać  z całych sił!

Kontakt

+48 660 524 344
biuro@artsense.pl